Інфраструктура

Навчально-спортивний комплекс:

Начально-спортивний комплекс ДП «ОНСЦ «Конча-Заспа» має загальну площу 7031 м2.
Призначений для підготовки спортсменів високого рівня до Олімпійських ігор та міжнародних змагань.
Спортивний комплекс має 5 спортивних залів:
– зал дзюдо – 510 м2;
– зал боксу – 510 м2;
– зал універсальний – 1032 м2;
– зал спортивної гімнастики – 1032 м2;
– зал загальної фізичної підготовки – 218 м2;
Чотири роздягальні та душові кімнати, холи для відпочинку спортсменів, реабілітаційно-відновлювальний центр, дві сауни з басейном.
Окремо є ще два тренувальні зали:
– зал важкої атлетики – 253 м2;
– зал загальної фізичної підготовки № 2 – 660 м2

Комплекс для проживання:

ДП “ОНСЦ “Конча-Засп” має у своєму розпорядженні зручний, сучасний та комфортабельнийкомплекс для проживання, який складається з трьох доволі різноманітних корпусів, кожен з яких має своїособливості та переваги.
А саме, – в першому корпусірозташовані затишні 2-х кімнатні двохмісні номери з чудовим краєвидом на мальовниче озеро.
Другий та третій корпуси мають у своєму розпорядженні одно-, двох- та трьохмісні номери, а також номери з покращеним плануванням.
Усі номери комплексу обладнані комфортабельними меблями та сучасною технікою. Такожв кожному з номерів є високошвидкісний інтернет та супутникове телебачення.
Ціна проживання коливається від 110 до 350 гривеньза місце на добу в залежності від категорії номера.
Телефон для контактів:
+38044-259-21-61(Адміністратор комплексу для проживання)

Медико-відновлювальний центр:

У медичному центрі працюють лікарі-спеціалісти, реабілітологи, які проводять обстеження, лікування та відновлення спортсменів, тренерів та людей по зверненню. В центрі цілодобово діє кабінет чергової медичної служби у складі лікаря та медичної сестри. Тут вирішуються усі проблеми, що стосуються надання невідкладної медичної допомоги, амбулаторного прийому хворих, призначень реабілітаційного характеру пацієнтів.
Діагностика в центрі представлена:
1. клінічна лабораторія в котрій проводяться розширенні дослідження крові та сечі на сучасному автоматизованому обладнанні;
2. кабінет ультразвукової діагностики в якому проводять дослідження органів
– черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка);
– за очеревинного простору (нирки, надниркові залози, сечоводи);
– малої миски (сечовий міхур, матка, яєчники, передміхурова залоза);
– ін.. органів (щитоподібна залоза, молочні залози, слинні залози)
– опорно-рухового апарату (кістки, суглоби, м’які тканини)
– вагітних.
Дослідження проводяться лікарем вищої категорії на апараті Phіlips En Visor с HD з використанням кольорового допплерівського сканування.
3. кабінет функціональної діагностики де проводять електрокардіографію серця, навантажувальні тести та методики по Накатані та Фоллю.

Водолікування включає в себе: підводний душ-масаж – приємна водна процедура під час якої механічне подразнення проводиться за допомогою підвищеного тиску водяного струменя , якою масажують м’язи. Покращує загальне самопочуття спортсменів, знімає нервову напругу та розслаблює м’язи, покращує кровообіг та обмін речовин.
4- камерні гальванічні ванни – це електропроцедура загальної дії при якій вплив постійним електричним струмом проводиться через водне середовище на кінцівки. Результатом е прискорення відновлювальних та регенераторних процесів, покращення трофіки тканин, зменшення запалення, послаблення болю та спазмів м’язів.

Фізіотерапевтичні процедури використовуються для лікування спортсменів електричними струмами та полями: магнітотерапія та ультразвукова і магнітолазерна терапія, електрофорез та іонофорез, ампліпульс, діадинамічні струми токи, УВЧ- терапія, інгаляція та тубус-кварц, біоптрон.
Електротерапевтичні апарати «Нуга-Бест» та «Серагем» використовуються для лікування та профілактики захворювань хребта.
Аромакімната – метод лікування рослинними ефірними маслами шляхом внутрішнього та зовнішнього застосування. Ароматичні масла сприяють зменшенню болю, ліквідації запальних процесів, загальному розслабленню організму спортсмена, покращенню психоемоційного стану та підвищенню спортивної працездатності.
«Сольова шахта» – кімната зі штучно створеним мікрокліматом та інтер’єром підземного затишку. За рахунок мікроелементів, що містяться в солі, ефективно проходить лікування і реабілітація алергічних та інших захворювань бронхолегеневої системи та дихальних шляхів.
Реабілітаційний зал обладнаний сучасними тренажерами всесвітньо відомої фірми «Ttchogym», профілакторами Евмінова, тренажером «Горбунок», вібромасажерами, «SCALA» RELAX- Schwinger SC 502), гімнастичними приладами, масажними м’ячами та ін.

Харчування спортсменів:

На території центру знаходиться кафе “Олімп”

Відкриті спортивні споруди

Відкриті спортивні споруди:
1.Універсальний критий майдвнчик (1666,0 КВ.М)
2.Легкоатлетичні сектори (8100 кв.м)
3.Гімнастичне містечко (1156,0 кв.м)
4.Стадіон д/стрільби з лука(3840 (кв.м)
5.Спортивний майданчик ЗФП(692 кв.м)
6.Спортивний майданчик (1250 кв.м)

dsmsu.gov.ua