Оголошення!

Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна державної власності, а саме: приміщення першого поверху будівлі навчально-спортивного комплексу загальною площею 55,5 кв.м. для розміщення реабілітаційного центру та площа 1,5 кв. м. напівпідвального поверху будівлі навчально-спортивного комплексу для встановлення кавового апарату. Адреса будівлі: м. Київ, Столичне шосе, 19.

Строк оренди 2 роки і 11 місяців.

Умови конкурсу:

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 15% вартості орендованого майна, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки і поділеної на 12; щодо приміщення площею 1,5 кв.м. – 10% вартості орендованого майна, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки і поділеної на 12.

Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням.

дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта;

компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації. За заявою переможця конкурсу, останній може самостійно обрати оцінювача та профінансувати проведення незалежної оцінки об’єкта оренди при умові дотримання оцінювачем законодавства що регулює оцінку державного майна для передачі в оренду.

Гарантійний внесок не вимагається.

Конкурс буде проводитись конкурсною комісією за адресою: 03131 м. Київ, Столичне шосе, 19.

Дата проведення конкурсу 14.05.2018 р.

Кінцевий строк прийняття пропозицій від претендентів на право оренди до 08.05.2018 р.

Перелік документів, які подаються претендентами для участі в конкурсі:

Заява про участь у конкурсі у довільній формі на ім’я ДП «ОНСЦ «Конча-Заспа» (на конверті бажано ставить помітку «на конкурс») та проект договору оренди (або в заяві погодитись з проектом договору оренди, викладеному на цьому сайті – бажано).

Пропозиції щодо видів діяльності у орендованому приміщенні.

Інформація про засоби зв’язку з претендентом.

Додатково: для юридичної особи:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (довіреність для представництва перед конкурсною комісією);

– копії установчих документів (завірені претендентом чи нотаріально);

– копія звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік (завірена претендентом чи нотаріально);

– довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство (https://kap.minjust.gov.ua/services/rbainstruction);

для фізичної особи:

– копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

– копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку (завірена претендентом чи нотаріально).

ДОГОВІР оренди приміщень в НСК проект після погодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

dsmsu.gov.ua