Спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту ДП “Олімпійського навчально-спортивного центру “Конча-Заспа”

За наказом генерального директора Державного Підприємства “Олімпійський навчально-спортивний центр “Конча-Заспа” Крилюка А.Т 25 квітня відбулося спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту.
Тема навчання: Відновлення повноцінної роботи ДП ОНСЦ, яка була порушена надзвичайною ситуацією природно-техногенного характеру.
Згідно зі схеми організації зв”язку та оповіщення органів управління, та сил цивільного захисту Олімпійського центру “Конча-Заспа” проведено оповіщання, та збір учасників навчання.
В ході навчання було задіяно комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Протокольним рішенням даної комісії був створений Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та залучено до роботи штабу комісію з евакуації.
Створено аварійно-рятувальну групу для очищення під’їзного шляху до ОНСЦ “Конча-Заспа. Залучено добровільну пожежну дружину до заходів, щодо забезпечення пожежної безпеки тощо.
По завершенню навчання, Комісія провела розширене засідання з обговоренням підсумків спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту, та на підставі протокольного рішення видала проект наказу про стан готовності Олімпійського Центру “Конча-Заспа” до вирішення завдань цивільного захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

dsmsu.gov.ua